Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla psa.

Czas zabaw z czworonogiem jest niezwykłą możliwością, aby spożytkować energiczność naszego pupila, a jednocześnie budować więź. Częste psoty wpływają dobrze na formę psa, oraz dają frajdę właścicielowi. Zabawy warto jest urozmaicać używając zabawek dla psów. W sklepach odnajdziemy niemało różnorodnych typów zabawek dla psów, jednak w jaki sposób wybrać tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy w większości punktów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, odpowiednich do rozmiarów naszego psa. Piłki dla psów mogą być z różnorodnych tworzyw, mogą być piłki z gumy, z materiału lub z plastiku. Dokonując wyboru piłki dla psa powinniśmy wziąć pod uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów są uniwersalne, jednak trzeba myśleć o możliwości udławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Kupując nową piłkę myślmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to szczególnie ważne, kiedy jesteśmy właścicielami mniejszych odmian psów, jak pudle albo yorki, którym kupujemy mniejsze rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcemy wyszaleć się z pupilem na łonie natury wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Trudno odnaleźć zwierzaka, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park czy ogród, gdzie zwierzak może rozpędzenia się. Jeśli podopieczny wie jak przynosić zabawkę spowrotem, warto znaleźć frisbee dla psa o dobranej wielkości, tak aby zwierzakowi łatwo było nosić frisbee w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, gdyż występuje możliwość niezamierzonego uderzenia zwierzęcia zabawką podczas zabawy, dlatego w celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych sytuacji wybierajmy frisbee elastycznych. Zabawa z frisbee jest ekscytującą postacią aktywności, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

sklep zoologiczny kraków